Amfiteáter v prievidzskom lesoparku po rokoch ožije. Mesto spolu s partnermi obnovuje priestor, ktorý má ambíciu stať sa opäť centrom kultúry. Zaujímavé podujatia sa tam budú konať už toto leto. Situáciu Igorovi Roškovi vysvetlila primátorka Prievidze Katarína Macháčková.
Amfiteáter v prievidzskom lesoparku po rokoch ožije
Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.
Program premietania ďalších filmov ako aj iných podujatí v Prievidzi nájdete na webe Kultúrneho a spoločenského strediska v Prievidzi.
Autor: Igor Roško