Už myslia na Tokio

Už myslia na Tokio

Už len necelého poldruha roka zostáva do otvorenia olympijských hier v Tokiu, kde sa stretne výkvet svetového športu. No a na tomto fóre nebudú chýbať ani naši reprezentanti a s veľkou pravdepodobnosťou aj dvojica bratislavských gymnastov. Ďalej už Peter Buček: 

Už myslia na Tokio Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.

Len nedávno sme si pripomenuli storočnicu organizovanej gymnastiky u nás, pričom vďaka Marike Némethovej-Krajčírovej sa môžeme pýšiť aj olympijskou medailou. Vtedy ešte len 16-ročná dievčina bola práve v Tokiu  členkou strieborného družstva.

Autor: Peter Buček; Ilustr. foto: TASR

Živé vysielanie ??:??

Práve vysielame