Považskú Bystricu navštívil prezident Slovenského futbalového zväzu Ján Kováčik. Na spoločnom rokovaní so zástupcami mesta hovoril o možnostiach podpory miestneho futbalu. Považská Bystrica má totiž slávnu futbalovú históriu, kedysi dokonca hrala najvyššiu československú súťaž. Ľubica Bôtošová sa o nedávnom rokovaní rozprávala s primátorom mesta Karolom Janasom.
Bohatá futbalová história zaväzuje Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.
Všetky finančné náklady pre mesto sa budú odvíjať od podpory Slovenského futbalového zväzu. Umelá tráva spĺňa kritériá FIFA i UEFA, a aj vďaka nej môžu považskobystrickí futbalisti trénovať aj v zime.