Víkend sa dá prežiť hoci aj v spoločnosti našich štvornohých miláčikov. Živo bolo v sobotu v malokarpatských lesoch nad Stupavou, keď tam odštartovali 8. ročník populárneho "Behu na Pajštún". Najmä beh so psom pútal v sobotu na seba najväčšiu pozornosť. S mikrofónom tam zavítal aj Peter Buček:
Beh so psom je stále populárnejší Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.
Takmer všetci účastníci lesného Behu na Pajštún sa zhodli v tom, že na budúci rok si to zopakujú.
Autor: Peter Buček; Ilustr. foto: TASR