Slovensko má prvú medailu z majstrovstiev Európy v atletike. V Berlíne získal striebro na 50 kilometrovom maratóne chodec Matej Tóth. V extrémnych podmienkach, keď pretekári museli bojovať s veľkým teplom nestačil iba na víťazného Ukrajinca Zakalnyckého. Aj preto mal v cieli obrovskú radosť. Prvé pocity nášho strieborného medailistu zaznamenal Andrej Šporer.
Tóth strieborný na ME Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.
Autor: Andrej Šporer; Ilustr. foto: TASR