Tóth strieborný na ME

Tóth strieborný na ME

Slovensko má prvú medailu z majstrovstiev Európy v atletike. V Berlíne získal striebro na 50 kilometrovom maratóne chodec Matej Tóth. V extrémnych  podmienkach, keď pretekári museli bojovať s veľkým teplom nestačil iba na víťazného Ukrajinca Zakalnyckého. Aj preto mal v cieli obrovskú radosť. Prvé pocity nášho strieborného medailistu zaznamenal Andrej Šporer.  

Tóth strieborný na ME Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.


Autor: Andrej Šporer; Ilustr. foto: TASR

Živé vysielanie ??:??

Práve vysielame