Dnes podvečer sa rozbieha aj naša druholigová súťaž futbalistov. O 17.30 vybehnú na stupavský trávnik mužstvá bratislavského Interu a FK Pohronie Dolná Ždaňa. Pre žltočiernych to bude druhá sezóna v II. lige a postupne túžia ísť vyššie. Petrovi Bučekovi to napokon potvrdil aj prezident legendárneho klubu a bývalý skvelý hráč Interu – Jozef Barmoš:
Žlto-čierna legenda začína sezónu Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.
Držme teda Interu palce a už teraz sa môžeme tešiť na oprášené derby medzi Interom a Petržalkou.
Autor: Peter Buček; Ilustr. foto: FB Inter Bratislava