Žlto-čierna legenda začína sezónu

Žlto-čierna legenda začína sezónu

Dnes podvečer sa rozbieha aj naša druholigová súťaž futbalistov. O 17.30 vybehnú na stupavský trávnik mužstvá bratislavského Interu a FK Pohronie Dolná Ždaňa. Pre žltočiernych to bude druhá sezóna v II. lige a postupne túžia ísť vyššie. Petrovi Bučekovi to napokon potvrdil aj prezident legendárneho klubu a bývalý skvelý hráč Interu – Jozef Barmoš: 

Žlto-čierna legenda začína sezónu Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.

Držme teda Interu palce a už teraz sa môžeme tešiť na oprášené derby medzi Interom  a Petržalkou.

Autor: Peter Buček; Ilustr. foto: FB Inter Bratislava

Živé vysielanie ??:??

Práve vysielame