Unavení, ale šťastní dorazili včera do cieľa na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave členovia našej „rozhlasáckej“ zostavy RTVS po štafetovom behu „The run Slovakia“. Od piatkového štartu v Košiciach mali tímy v nohách presne 521 kilometrov, čo je naozaj poriadna porcia. Peter Buček sa najskôr pristavil pri Zuzke Gašparovej, ktorá si priniesla z behu aj menší suvenír v podobe pľuzgiera na prste:
Naša štafeta zabehla z Košíc do Bratislavy Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.
Naši skončili v hodnotení 12-členných zmiešaných tímov na veľmi peknom 4. mieste, čím sa oproti vlaňajšku polepšili až o päť priečok. Patrí im za to veľká gratulácia.