Naša štafeta zabehla z Košíc do Bratislavy

Naša štafeta zabehla z Košíc do Bratislavy

Unavení, ale šťastní dorazili  včera do cieľa na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave členovia našej „rozhlasáckej“ zostavy RTVS po štafetovom behu „The run Slovakia“. Od piatkového štartu  v Košiciach mali tímy v nohách presne  521 kilometrov, čo je naozaj poriadna porcia. Peter Buček sa najskôr pristavil pri Zuzke Gašparovej, ktorá si priniesla z behu  aj menší suvenír v podobe pľuzgiera na prste:

Naša štafeta zabehla z Košíc do Bratislavy Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.

Naši skončili v hodnotení 12-členných zmiešaných tímov na veľmi peknom 4. mieste, čím sa oproti vlaňajšku polepšili až o päť priečok. Patrí im za to veľká gratulácia.
 

Autor: Peter Buček; Ilustr. foto: therun.sk

Živé vysielanie ??:??

Práve vysielame