Slovenský olympijský výbor

Slovenský olympijský výbor

Slovenský olympijský výbor dal v piatok bodku za zimnými hrami v Pjongčangu. Dva mesiace po ich skončení ocenil našich najúspešnejších športovcov. Kráľovnou gala večera bola biatlonistka Anastasia Kuzminová, ktorá pod piatimi kruhmi získala zlato a dve striebra. Viac povie Svetlana Barátová.  

Slovenský olympijský výbor Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.


Autorka: Svetlana Barátová; Ilustr. foto: TASR

Živé vysielanie ??:??

Práve vysielame